Анонс публічної акції «Зніми гроші в банкоматі»

жовт.122012
Написав Administrator

 

ЗНЯТИ ГРОШІ В БАНКОМАТІ…ГАДАЄТЕ, ЦЕ ПРОСТО?

              15 жовтня 2012 року Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» спільно з Львівським обласним фондом соціального захисту і реабілітації сліпих у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Антидискримінаційна дія», спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні (http://antidi.org.ua) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Вінницькою ГО «ІПЦ «ВІСЬ» проводить публічну акцію «Зніми гроші в банкоматі», приурочену до міжнародного дня Білої тростини. 

 А кція розпочнеться об 11.00 поблизу банкомата на вул. Городоцькій, 41.

Мета акції – зняти кошти в банкоматі, не користуючись зором.

             Під час акції організатори мають намір провести експеримент, учасниками якого стануть журналісти і студентська молодь. До участі у заході запрошені представники МФ «Відродження», місцевих органів влади, банківських структур, мас-медіа, громадських організацій інвалідів. Відразу після завершення публічної акції відбудеться обговорення порушеної проблеми в рамках круглого столу з презентацією передових європейських практик (вул. Городоцька, 81).

              Запрошуємо місцеві та національні мас-медіа долучитися до проведення заходу і висвітлити порушену тему у засобах масової інформації як одну з численних проблем, що дискримінують осіб з інвалідністю.

Єднаємо небайдужих!

 

 

Оксана Потимко,

виконавчий директор ЛОО ВГО УСІ

радник голови Львівської ОДА

кандидат історичних наук

інвалід I групи по зору

+38 097 244-06-84

 

Останнє оновлення на жовт.122012
Templates Joomla 1.5